Saturday, September 18, 2021

Zvanje "ASTROLOG"

Wikipedia kaze nam ovako: 

"Astrolog je naziv za osobu koja prakticira astrologiju. Pod time se obično podrazumijeva pravljenje horoskopa za neki događaj, najčešće rođenje neke osobe, te se na osnovu tadašnjih nebeskih točaka nastoji objasniti njen karakter odnosno predvidjeti događaji u njegovom životu. Metode koje koriste astrolozi se razlikuju s obzirom na različite astrološke tradicije. U prošlosti su se astrolozi, osim time, bavili i astronomskim promatranjima kako bi mogli izračunati nebeske fenomene, zbog čega je ponekad teško razlučiti drevne astrologe od drevnih astronoma. U današnje vrijeme se te u svrhu koriste unaprijed pripremljene efemeride ili astrološki softver.

S obzirom da se astrologija u mnogim krugovima smatra pseudonaukom, osobe koje se nazivaju astrolozima su često predmetom omalovažanja, odnosno smatra ih se varalicama i šarlatanima. U prošlosti su astrolozi, pak, često bili predmetom progona zbog optužbi za bavljenje crnom magijom, odnosno njihove okultne vještine su se smatrale neprihvatljivima sa stajališta etablirane državne religije."


Crna magija... e time se sigurno ne bavim :D 

Evo mog iskrenog misljenja o svemu sto je gore navedeno.

Svako se danas moze pozvati na ime astrologa,zar ne?

Svako od nas je predvideo neki dogadjaj,osetio,doziveo deza vu,ne vidim neku razliku u tome.

Za mene to zvanje ne postoji,jer se nazalost kao sto je i gore navedeno, izgubilo draz,jako su pogresni ljudi,koji su sebe nazivali astrolozima,doprineli tome da se nazivamo vidovnjacima,da se daje za pravo i komentarise neciji zivot.

Pravi Astrolog, i onaj koji oseca,zna da je za to rodjen,i on ce uvek smatrati privilegijom kada radi natalnu izradu nekoj osobi,jer zapravo,otvaranjem natala,mi osobi gledamo u njenu dusu,njenu svrhu u ovom fizickom svetu,u njeno iskustvo kojim je zelela da prodje i da iskusi vracanjem i dolaskom ponovo u fizicki svet.


Pravi Astrolog ce uvek biti kamen spoticanja za promene na bolje,mentor koji ce vas voditi kroz zivot bez zadrske i sopstvenog misljenja i uticaja na vase odluke. Uvek prema vama se obracajuci sa velikim postovanjem jer ste mu dali za pravo da vidi apsolutno sve o vama,pa i neke stvari o kojima vi niste ni mogli da predpostavite.

Ja se trudim da sve ove kodekse ispostujem,da budem pre svega bice, a ime mi sami dajte.

Ja pratim osecaj,intuiciju,pratim planete,lekcije neba i gigantskih tela koje zive milijardama godina pre svih nas.


Pratim proslost ali sam uvek okrenuta buducnosti.

Nikada ne zaboravite da ste vi ti koji birate,da nikada nikome ne dozvolite da na vase odluke ima uticaja,jer je najlakse biti posmatrac tudjih zivota,i svako je jako pametan za drugoga pre nego za sebe.

Birajte ljude oko sebe,birajte da imate najbolje jer samo to i zasluzujete.


Tako i izbor mentora,astrologa,druga,nazovite to kako zelite,treba biti pravi,pravi za vas.

Zato pazljivo birajte, i ne hvatajte se za zvanja,jer koliko je pametnih i talentovanih ljudi iz senke zapravo napravilo veliku stvar? Toliko njih!


Sto bi moj prvi i zauvek prvi mentor rekao:

"Komarca ne moras ni da vidis,ali on moze da te bocne da te zaboli i da te posle iritira,a i da ti neda da prespavas noc. Tako mali, a tako veliku stvar moze da uradi."


Izbor je samo vas,pa i to da li cete verovati imenu i osobi koja sebe naziva "Astrologom" ili pak svojim osecajem.


Ljubim vas :*

Jelena (Sparkling)

Monday, September 6, 2021

DRAGI NASI DOBRODOSLI!

Kao sto ste upoznati sa nasim radom, SPARKLING STAR TIM se bavi Analizom Natalnog puta, polozajem planeta, vrednostima koje posedujete I usresredjeni smo na pozitivnu stranu Astrologije, I imamo za zadatak da vam predocimo gde su vasa sjajna mesta, kako mozete kod sebe karakter, zvezde I vase vrline, da okrenete u vasu korist!

 

Mi nismo Proroci, a ono sto svakako trebate da znate je to da je svako krojac svoje sudbine, morate znati da vam Natal nudi mnostvo puteva, I samo od vas zavisi kojim cete putem krenuti.

 

Zar to nije predivno? Imati izbora u zivotu je jako velika privilegija, zato budite pocastvovani na toj mogucnosti.

Vasi izbori kroje vasu sudbinu, ne postoji pogresan izbor, jer sve sto ucinimo u ovoj reinkarnaciji je za nase dobro.

Lekcije je dovoljno da primetite I osvestite, I na putu ste isceljenja. Sve nam je dato sa razlogom, zato sve sto cemo vam u daljem tekstu napisati su vasa postavka zvezda, u momentu u kome ste rodjeni. Moramo da napomenemo da u “nase” vreme doktori nisu mnogo gledali na sat, tako da je uglavnom satnica zaokruzivana na 5 minuta ( 5, 10, 15, 20..), a to je puno promena donelo u sagledavanju buducih dogadjaja, jer u Natalu jedan minut moze znaciti jedan mesec. Tako da recimo, ako po vremenu kojem ste nam dali da otvorimo vas Natal, se vidi da cete imati neki tranzit u julu mesecu, a vreme vam nije precizno, postoji mogucnost da vam taj tranzit dodje za mesec dana, dva kasnije ili mesec,dva,tri ranije, sve zavisno od toga u kom minutu ste rodjeni, da li pre zaokruzivanja broja 30 ili posle broja 30 (minuta).

 

Jos jedna napomena sa nase strane: Vi uvek mozete promeniti tok vaseg Natala, neke stvari se ne mogu promeniti, kao sto su nadolazeci tranziti, retrogradivni hod planeta,to vec sam univerzum pomera konce, ali osvescavanje tog tranzita, I sagledavanje nasih emocija I reakcija za vreme trajanja istog, mozemo da promenimo apsolutno sve.

Svrha Natala je da nam olaksa ovaj put koji hodamo I da primenimo,okrenemo sve u nasu korist.

Uglavnom ljudi otvaranje Natala rade jer su zastali kod izbora, ne znaju koji put da izaberu a koji ce im doneti samo lepe stvari.

Zato dragi nasi, mi smo tu za vas.

Hvala vam sto cete nam ucinili  veliku cast, da zavirimo u nesto sto zaista malo ljudi imaju priliku da urade.

Vasa privatnost ce biti sacuvana, I nemojte brinuti zbog toga.

Ako postoje bilo koje nedoumiuce ili pitanja,budite slobodni da mi se javite i pitate.

Zeljno vas ocekujem!


Jelena (Sparkling) <3

Zvanje "ASTROLOG"

Wikipedia kaze nam ovako:  "A strolog   je naziv za osobu koja prakticira   astrologiju . Pod time se obično podrazumijeva pravljenje  ...